Image
Gioco Garden Furniture kurumsal kimliği adı altında, Kıbrıs Girne’de faaliyet göstermekteyiz.

Gioco Garden Furniture;

Turizm, Eğitim & Sağlık, projeli işler toptan ve parkende mağazacılık sektöründeki deneyimi 1997 yılına dayanmaktadır. Bu deneyimi Antalya’daki merkezimizin haricinde K.K.T.C. de yer alan Cyprus Gioco ve Montenegro’da yer alan Monte Gioco’da genişleterek büyümekteyiz. Türkiye, K.K.T.C., İngiltere, Montenegro ve Almanya başta olmak üzere Avrupa, Asya Ve Afrika’da  birçok ülkeye  doğrudan ihracat ile ürünlerimizin kullanımını sağlamaktayız.

Evlerinizde özel kullanımlarınız için; kişiye özel özgün tasarımlarıyla oldukça geniş ürün yelpazemiz ile hizmet vermekteyiz.
Alüminyum, ahşap, rattan, plastik bahçe mobilyaları, masa ve sandalye grupları, iç ve dış oturma grupları, iç ve dış oyun grupları, çocuk gereçleri, otel tipi yatak çeşitleri ve uyku ürünleri, otel tekstili, otel tipi televizyon, safe box, fön makinaları, minibar, kettle set, ahşap & aliminyum & plastik şezlong ve şemsiye çeşitleri, hareketli & hareketsiz mobilya grupları ve otel genel ihtiyaçları toptan ve perakende olarak satışını yapmaktayız.

Üretiminin ilk aşamasından başlayıp satış sonrası tüketici desteğine kadar her aşamada kaliteyi firma misyonu olarak sunmaktayız.