Otel Elektronik Eşyalar

Otel Elektronik Eşyalar

Otel ihtiyaçları doğrultusunda , elektonik ya da diğer Ekipmanlarda tedarik sürecini gerçekleştirmekteyiz.
Gioco Garden

Gioco Garden

Alüminyum, ahşap, rattan, plastik bahçe mobilyaları, masa ve sandalye grupları, iç ve dış oturma grupları, iç ve dış oyun grupları, çocuk gereçleri, otel tipi yatak çeşitleri ve uyku ürünleri, otel tekstili, otel tipi televizyon, safe box, fön makinaları, minibar, kettle set, ahşap & aliminyum & plastik şezlong ve şemsiye çeşitleri, hareketli & hareketsiz mobilya grupları ve otel genel ihtiyaçları toptan ve perakende olarak satışını yapmaktayız.
Rattan Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Rattan Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Rattan mükemmel bir bahçe mobilyası türüdür; hafiftir, çevre dostudur, bakımı ve temizliği kolaydır. Birbirine çok benzeyen ürünlerin farklı kalitelerde olacağını bildiğimiz için rattan bahçe mobilyalarını seçerken, ürünün uzun ömürlü kullanılabilmesinde nelerin belirleyici olduğunu sizlerle paylaşmak istedik.
Sentetik rattan bahçe mobilyalarının ortak özelliği; plastik materyalinin elde örülerek metal bir kasa üzerine uygulanmış olmasıdır. Mobilyanın iskeletini oluşturan bu metal malzemenin alüminyum olması çok önemlidir. Alüminyum elementi, doğal yapısı gereği paslanmaz, küflenmez ve dış mekan koşullarında kullanım ömrü kısalmaz. Yağmur, buzlanma, nem ve güneş ışınları gibi dış mekan koşullarına en dayanıklı metal malzeme alüminyumdur. Mobilyanızın temelini iç kasasının oluşturduğunu unutmayın; kaliteli ve uzun ömürlü malzeme seçimi, uzun vadeli bir karar vermenizi sağlayacaktır.
Bahçe, balkon ve verandanızda kullanılmak üzere alacağınız rattan mobilyaların seçimini yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan birisi de mobilyanın yoğun güneş ışınlarına maruz kalacağı gerçeğidir. Görsel olarak birçok farklı renkte ve dokuda rattan modeli olabilir. Zevkinize göre en iyi görüneni tercih etmek istediğinizi biliyoruz fakat imal edilirken hangi standartlarda üretildiği de ürünün uzun zaman kullanılabilmesi için çok önemlidir. Bu nedenle dış mekanda kullanacağınız rattan mobilyada işlenen örgü malzemesinin UV (ULTRAVİOLE) katkılı olmasına dikkat etmelisiniz. Böylelikle bahçe mobilyanızın güneş ışınlarına karşı vereceği renk solması, çürüme gibi tepkiler engellenmiş olacaktır.